فائزه هاشمی! تشکر تشکر!

اپیزود اول
1-      قهرمان فیلم؛ صبیه رئیس پیشین مجلس خبرگان رهبری است که با متانت و آرامش مثال زدنی از کنار همه جسارتها و توهین ها می گذرد. این در حالی است که قهرمان نامدار فیلم، شخصیتی مردانه و جسور دارد و حتی کسانی که کمترین شناختی درخصوص او دارند از این مساله آگاهند.
2-      افراد جنجالی؛ که با ظاهری خاص تلاش می کنند تا آنها را به یک جریان رادیکال و مذهبی منتسب کنند. آنها (ظاهرا) بدون مقدمه به سمت قهرمان فیلم حمله کرده و او را آماج الفاظ ویژه قرار می دهند. این الفاظ با شگردی خاص و در کمترین زمان در سطح گسترده و البته ابتدا از سایت های ضدانقلاب و شبکه های تلویزیونی مخالف جمهوری اسلامی پخش شد. ایجاد اشمئزاز عمیق در بسیاری از آحاد بویژه دادگستران جامعه سبب شد تا به سرعت تصمیم بر شناسایی و مجازات این افراد اتخاذ شود تا بستر ادامه توهین به مقامات و خانواده های آنها خشکانده شود.
3-      همراهان قهرمان فیلم؛ که ظاهرا یک خانم و یک آقای مودب هستند که نقل قول هایی درباره هویت آنان منتشر شده است.
4-      فیلمبردار؛ که ظاهرا فردی آماتور اما زیرک است. دلیل زیرکی نامبرده این است که در کمترین زمان تاثیرگذارترین فیلم برای مخاطبان عالی رتبه خویش را تهیه کرده است. هویت این شخص همچنان نامعلوم است اما نکته جالب زمانی است که وقتی آقای مودب همراه قهرمان فیلم شروع به مقابله به مثل و استفاده از الفاظ مطابق شأن... می کند- که البته از دید نقادان محترم و دلسوزان ارجمند آن شخصیت عزیز و خانواده محترم ایشان پنهان ماند- دوربین به ناگاه فضایی مبهم و تاریک را ضبط می کند تا خدای ناکرده چهره همراهان قهرمان فیلم به دلیل این فحاشی ها مخدوش نشده و چهره منتسبین معزز همچنان معصوم و متین باقی بماند.
5-      و اما کارگردان و حامیان انتشار این فیلم پرمخاطب هنوز برای دریافت جایزه مردمی خود به افکار عمومی معرفی نشده‌اند.
 
اپیزود دوم
1-      ازهمه کسانی که حرمت آنها هتک شده عذرخواهی می شود و از آنها می خواهیم که همه ملت ایران را در این مصیبت عظمی که ثلمه ای عمیق به پیکره عصمت عمومی جامعه بود شریک بدانند.
2-      از بذل توجه و اظهار محبت و همدردی همه کسانی که با صدور اطلاعیه، سخنرانی، بیانیه، مصاحبه، نثار تاج گل و ... در محکومیت این حادثه انزجار خود را اظهار کردند و موجبات التیام بازماندگان شدند، قدردانی می شود.
3-      از فیلمبردار و کارگردان این فیلم پرمخاطب عاجزانه درخواست می شود تا در نشستی خبری برنامه های آینده خود را برای علاقه مندان تشریح کنند.
4-      از قهرمان شجاع و صبور فیلم که با حضور " صامت" خود در این فیلم چندثانیه ای، ثابت کرد همه ادعاها و اتهامات علیه ایشان در خصوص حضور فعال در اغتشاشات، درگیری ها، فتنه های 2 دهه اخیر بویژه 21 ماه گذشته، پوچ و بی اساس بوده است، به طور ویژه سپاسگزاری می شود. البته نقش همراهان محترم نیز پوشیده نیست.
5-      از غلیان و جوشش غیرت در عزیزان عالی مقام برای مقابله با این حرکات سخیف به شدت استقبال می شود.
 
اپیزود سوم
از هزاران مطلب گفته شده و ناگفته این روزها درباره فیلم کوتاه و پرمخاطب ما نتیجه می گیریم که :
1-      همه تقصیرات گردن حزب اللهی ها و افراد منتسب به آنهاست کلاً
2-      برای اینکه خیال همه راحت شود و این اتفاقات تلخ تکرار نشود، حزب اللهی ها را بگیرید و ببندید لطفاً
3-      از قهرمان مودب فیلم درخواست می شود تا ضمن تدوین خاطرات خود در اولین فرصت، باهماهنگی نهادهای متولی فرهنگ، تجربیات اخلاقی خود را به جامعه منتقل نماید ضمناً
4-      گاهی تاثیر یک فیلم چندثانیه ای مبهم بر مسئولان و نخبگان بسیار بیشتر از هزاران حلقه فیلم مستند و مبرهن از جنایات و گستاخی های 2رویان است حقاً
5-      همیشه راهی برای فرار از حقیقت هست حتماً
 
والسلام

 

لینک این مطلب در دیگر سایتها:

خبرنامه دانشجویان ایران

ندای انقلاب

بی باک

/ 7 نظر / 12 بازدید
محمدحسین ا.

فضاى اهانت و هتك حرمت در جامعه، يكى از آن چيزهائى است كه اسلام مانع از آن است؛ نبايد اين اتفاق بيفتد. فضاى هتك حرمت، هم خلاف شرع است، هم خلاف اخلاق است، هم خلاف عقل سياسى است. انتقاد، مخالفت، بيان عقايد، با جرأت، هيچ اشكالى ندارد؛ اما دور از هتك حرمتها و اهانتها و فحاشى و دشنام و اين چيزها. همه هم در اين زمينه مسئولند. اين كار علاوه بر اينكه فضا را آشفته ميكند و اعصاب آرام جامعه را به هم ميريزد - كه امروز احتياج به اين آرامش هست - خداى متعال را هم از ما خشمگين ميكند.

محمدحسین ا.

من ميخواهم اين پيامى باشد به همه‌ى آن كسانى كه يا حرف ميزنند، يا مينويسند؛ چه در مطبوعات، چه در وبلاگها. همه‌ى اينها بدانند، كارى كه ميكنند، كار درستى نيست. مخالفت كردن، استدلال كردن، يك فكر سياسى غلط يا يك فكر دينى غلط را محكوم كردن، يك حرف است، مبتلا شدن به اين امرِ خلاف اخلاق و خلاف شرع و خلاف عقل سياسى، يك حرف ديگر است؛ ما اين دومى را به طور كامل و قاطع نفى ميكنيم؛ نبايد اين كار انجام بگيرد. متأسفانه بعضى اين كار را ميكنند. من بخصوص به جوانها توصيه ميكنم. بعضى از اين جوانها بلاشك مردمان بااخلاص و مؤمن و خوبى هم هستند، اما خيال ميكنند اين وظيفه است؛ نه، من عرض ميكنم اين خلاف وظيفه است، عكس اين وظيفه است. http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=11622#

خب بقیه اش؟

احباب

یا علی معلوم نیست تا به کی باید خاندان هاشمی در حصن قرار بگیرند و تمامی جلوه های تاریک و سیاهشان ، صاف و زلال نمایان شود و خدای ناکرده اگر کوچکترین خدشه ای به آنان وارد شود از قاضی القضات به پایین همه شکوه و ناله کنند . یا علی مدد

سید محمد

کاملا موافقم وقتی کسی در آستانه شکست قرار می گیرد پروسه مظلوم نمایی یکی از مهمترین ابزار برای بازگشت شخصیت است

صفایی‌نژاد

این تیکه‌ات خیلی قشنگ بود: از قهرمان شجاع و صبور فیلم که با حضور " صامت" خود در این فیلم چندثانیه ای، ثابت کرد همه ادعاها و اتهامات علیه ایشان در خصوص حضور فعال در اغتشاشات، درگیری ها، فتنه های 2 دهه اخیر بویژه 21 ماه گذشته، پوچ و بی اساس بوده است، به طور ویژه سپاسگزاری می شود. البته نقش همراهان محترم نیز پوشیده نیست.

یه آشنا

واقعا از شما بعیده آقای قمصریان! از خدا شرم نمی کنین. فکر روزی رو کنید که مردم شعار میدن: مرگ بر خامنه ای!!! از خدا بترسید....