دور من خط بکشید

پس از پذیرش قطعنامه و نوشیدن جام زهر، مشکلات جسمی امام مهربانی ها بویژه بیماری تنفس ایشان تشدید می شود.

کار بدانجا می رسد که تنها حدود 4 ماه پس از پذیرش قطعنامه امام درتذکری به اعضای دفتر خود تاکید می کنند که باید همه دیدارها و سخنرانی های ایشان لغو شود "مگر" یک برنامه خاص.

تذکر کوتاه امام را باهم مرور می کنیم:


"توجه داشته باشید که باید دور سخن گفتن مرا ولو یک جمله دعا خط بکشید.مجاری تنفس من بیمار است ، و حالا هم که جنگ در کار نیست ، زحمت به من ندهید. ازاینکه خانواده شهدا و امثال آن بیایند و من دستی تکان دهم ، مضایقه ندارم . "

امام خمینی در این تاریخ دچار کسالت شده بودند تا آنجا که حتی ملاقات عمومی امام با مسئولین و مردم در سالروز میلاد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله لغو می شود.

در عین حال توجه خاص امام به خانواده معظم شهدا بار دیگر در این نوشته کوتاه متجلی می شود.


منبع: صحیفه نور- جلد بیست و یکم - صفحه 171

 

لینک این مطلب در سایت های دیگران:

مشرق

فردا

احباب

جوان

موج قانون

ندای انقلاب

پارساپرس

/ 15 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
موج قانون

با عرض سلام مطلب شما در سایت موج قانون باز نشر داده شده است. باتشکر

سید محمد

خدا خیرت بده که هنوز یاد شهدا می کنی به جای ملاقات با احمد نجفی و خانم ..

سعید

سلام آقای محترم نمیدونم کی هستی و چه کاره هستی و یا حتی شغلت چیه . امیدوارم که خبرنگار نباشی. و به عنوان یک جوان بی تجربه این مطلب رو در سایتت گذاشته باشی . اگر خبرنگار باشی باید یه مروری به درسهایی که خوندی بیاندازی چرا به قول خبرنگارها گاف بزرگی دادی . حتماً شنیدی که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد . میخوام سربسته بهت بگم که مطلبی که کار کردی خیلی مشکوکه و همچنین سایتهایی که از مطلب شما استفاده کردند. درست در روزی که رهبر انقلاب با توجه به مسائل پیش آمده در سخنرانی خود میفرماید : (رهبري تا زنده است هيچ‌گاه نخواهد گذاشت در حرکت عظيم ملت ايران به‌سوي آرمان‌ها، ذره‌اي انحراف ايجاد شود.) و مطلب شما در مورد جام زهر نوشاندن به امام ، اواخر عمر و ..... واقعاً بی سلیقگی کردید .

علی

سلام دوست عزیز؛ وبلاگت خیلی قشنگ و جالبه. خیلی دوست دارم باهات آشنا بشم. اگر دوست داشتی از وبلاگ من دیدن کن.اگر تو هم دوست داری با من آشنا بشی بگو تا خودمون رو به هم معرفی کنیم. راستی اگر اومدی ادرس وبلاگت رو حتما برام بذار تا دوباره سر بزنم. همین طور ادرس ایمیل رو تا باهات در ارتباط باشم

جانباز از اصفهان

باسلام برشما مهدی ما مظلوم است ببینید وقتی در کشور امام زمان و در میان ملتی که زمینه ساز ظهور بقیه الله می باشد کارگردان حزب اللهی “ظهور بسیار نزدیک است” مورد تهمت و نشر کذب ارتباط با دشمنان خارجی انقلاب و صهیو نیست ها واقع بشود آنهم در مسجدی که به صاحب الامر منتسب می باشد و نیز با استفاده از عنوان مرجعیت و آیت اللهی که منتسب به صاحب الزمان می باشد( که اگر مرجع و آیت اللهی خود را به او منتسب نداند مردود می باشد) و بعد از چنین جو سازی او را به زندان اوین زندان مجرمان امنیتی بیندازند و نگذارند کسی با او دیدار نماید و معلوم نباشد چه بر سر او می آورند. مهدی ما مظلوم می باشد

ع

پخش قرآن همراه با اهنگ بعد از خبر 20:30

ارسلان

سلام.واقعا امام روح الله چقدر هیجان انگیز بود و الان بیشتر تر.

سید امیر

سلام با مطلب : سخن وبلاگ سبز با رییس جمهور عزیز به روزم حتما بخوانید و نظرتونو بدید .... ممنون ....

علی طنطاوی

مطلب نابی داشتی ،با مطلبی با عنوان "پنج شنبه ها ، روز فاحشه ها ست" به روزم – لطفا نظر بگزارید چون می خواهم این خطی مشی را ادامه بدهم Navabiyan.blogfa.com-سربازان خودسر امام زمان

جانباز از اصفهان

. باسلام بر دلسوزان خاکریز ولایت فقیه کسانی که در حال بمباران احمدی نژاد می باشند خودی نیستند کسانی که احمدی نژاد را به عنوان متمرد از فرامین ولایت فقیه معرفی می نمایند خودی نیستند کسانی که می خواهند مانع و سد دسترسی به اتاق فکر احمدی نژاد که همان مشایی می باشد را کنار بگذارند خودی نیستند. دوستان واقعی انقلاب و یاوران واقعی ولایت فقیه در این شرایط وارد هجمه و بمباران احمدی نژاد نمی شوند. دوستان واقعی انقلاب ، هجمه کنندگان را رصد نمایید. که فتنه بعدی با همکاری این آقایان شکل خواهد گرفت تردید نکنید کسانی که می خواهند با چند مسئله جزیی خاکریز واقعی دفاع از ولایت ( نه دفاع حرفی و شعاری ) را در هم بریزند اگر خدای نکرده روزی خاکریز ولایت فتح شود آنها را در طرف مهاجمان خواهید دید. آنها را شناسایی کنید که در زمان مقتضی لازم خواهد بود و در ضمن نگران چیزی نباشید که ولایت فقیه حافظ همه چیز می باشد و با اشاره او موجی از طوفان و به بند کشیدن منافقین براه خواهیم انداخت.