اطلاعیه

بسم الله

از مدتی قبل گمانی به سراغم امد که احتمال می دادم ممکن است در برخی سرویس های شخصی از جمله ایمیل های بنده نفوذی صورت گرفته باشد.

این گمان اکنون به یقین تبدیل شده است لذا به همه دوستان اعلام می نمایم که اگر ایمیل یا پیام مشکوکی از طریق ایمیل بنده دریافت نمودید اولا آن را تکذیب کرده و مستدعیست حتما به بنده اطلاع بدهید.

با سپاس

التماس دعا

 

/ 2 نظر / 69 بازدید
ا.کمالی

با خواندن اطلاعیه ی شما یاد رمان ممنوع الچاپ میرا اثر کریستوفر فرانک افتادم و پیشتر یاد توتالیتاریسم رخنه کرده در سطر به سطر قصه ی میرا.بعد با یک سرچ در این مطلب در مقابلم قرار می گیرد "نظام های توتالیتر می کوشند ایدئولوژی خود را بر واقعیت تحمیل کنند و بر مبنای آن (ایدئولوژی رسمی) در همه حوزه ها مداخله نمایند. این ایدئولوژی کل گرا، مجموعه یی از عقاید سیاسی - مذهبی فراگیر است که همه می باید به آن وفادار باشند طبق این ایدئولوژی فراگیر، نظام توتالیتر در همه حوزه های زندگی فرد و جامعه دخالت می کند. اینچنین، عملاً حوزه های خصوصی و غیرسیاسی زندگی، نابود می شود، اتفاقی که از منظر همان ایدئولوژی به وقوع می پیوندد. نتیجه، فقدان تنوع عقیده ها و سلایق و شیوه های زندگی و سرکوب دگراندیشان و صاحبان نظر مستقل است..."